DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWY ZESPÓŁ TANECZNY                                                          ,, SANOWIŚLACZKI''

Nasze koncerty:


1.26.05.03r.-Dzień Matki w ZS Antoniów
2.28.05.03r.-Dzień Matki w ZS Chwałowice
3.01.06.03r.-Europejski Dzień Dziecka-Radomyśl
4.31.08.03r.-Powiatowe Dożynki-Stany
5.07.09.03r.-koncert dożynkowy-DL Chwałowcie
6.21.01.04r.-Dzień Babci i Dziadka-ZS Antoniów
7.02.02.04r.-Dzień Babci i Dziadka-ZS Chwałowice
8.15.02.04r.-Dzień Seniora-Radomyśl
9.29.03.04r.-Dzień Kombatanta-Radomyśl nad Sanem
10.26.06.04r.-Koncert dla gości z Ukrainy
11.29.08.04r.-Dożynki Powiatowe-Brandwica
12.06.11.04r.-Koncert z małym Poltexem z Łodzi-Chwałowice
13.30.01.05r.-Dzień Seniora-Radomyśl
14.01.05.05r.-Przekazanie wozu strażackiego dla OSP Chwałowice
15.25.05.05r.-Dzień Matki-ZS Antoniów
16.28.05.05r.-Dzień Folkloru-Szkoła nr.2 w Stalowej Woli
17.17.05.05r.-Odebranie wałów przeciwpowodziowych-Chwałowice
18.19.06.05r.-Sobótki w Zaklikowie
19.28.08.05r.-Powiatowe Dożynki-Zaklików
20.24.01.06r.-Dzień Babci i Dziadka
21.02.02.06r.-Koncert dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Cmolasie
22.12.02.06r.-Dzień Seniora-Radomyśl
23.24.03.06r.-Odznaczenie ZS w Antoniowie przez Koło Łowieckie ,,Sęp"
24.15.05.06r.-50-ciolecie Publicznej Biblioteki w Chwałowicach
25.31.05.06r.-Lasowiacki obrzęd weselny-ZS nr.4-Stalowa Wola
26.10.09.06r.-Otwarcie G.CSiR w Antoniowie
27.20.06.06r.-Korabina Festyn
28.14.01.07r.-Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pow.Stalowowolski-TVP2
29.15.06.07r.-Koncert na ślubie Sławka Pelca
30.26.05.08r.-Dzień Matki w ZS Antoniów
31.15.06.08r.-Jagodowa Niedziela-Lipa
32.20.10.09r.-Koncert na przeglądzie ,,Dziecko w folklorze"-Baranów Sandomierskim
33.22.08.10r.-Gminne Dożynki-Witkowice
34.29.08.10r.-Koncert w Radomyślu podczas koncertu Orkiestry Dentej
35.12.09.10r.- Koncert gościnny w Durdach
36.30.10.10r.- Koncert podczas oddanie do GCK- Chwałowice
37.11.09.11r.- Koncert na ,,Fasolowej Galaktyce"-Antoniów
38.23.09.11r.- Otwarcie orlika w Chwałowicach
39.25.09.11r.- Rocznica otwarcia Izby Regionalnej w Antoniowie
40.14.10.11r.- Koncert z okazji 100-lecia szkoły-Chwałowice
41.16.12.11r.- Koncert opłatkowy dla CHU-Stalowa Wola
42.15.01.12r.- Koncert Noworoczny w GCK Chwałowice z udziałem chóru parafialnego i scholii
43.03.06.12r.- Koncert w Stalowej Woli-Marsz w Obronie Życia i Rodziny
44.08-18.08.12r.-Koncerty podczas Balkan Folk Fest-Bułgaria
45.19.08.12r.- Udział w Gminnych Dożynkach w Chwałowicach
46.26.08.12r.- Powiatowe Dożynki w Pysznicy
47.09.09.12r.- Jarmark ominikański-Tarnobrzeg
48.31.01.13r.- Dzień babci i dziadka-Chwałowice
50.16.06.13r.-Galowy koncert z okazjii jubileuszu 10-lecia zespołu
51.31.06.13r.-Dzień sołtysa-Chwałowice
52.02.07.13r.-Występ dla telewizji Stella Stalowa Wola
53.15.08.13r.-Występ na dożynkach gminnych-Wola Rzeczycka
54.21.09.13r.-Występ na weselu Kasi i Mateusza
55.22.09.13r.-Występ na Fasolowej Galaktyce w Rzeczycy
56.13.10.13r.-Występ podczas myśliwsko-ułańskiego Hubertusa w Borowie
57.21.11.13r.-Występ podczas adrzejek Środowiskowego Domu Samopomocy w Radomyślu
58.29.11.13r.-Udział w konkursie ,,O Liść Dębu"
59.05.12.13r.-Występ podczas ,,Mikołajkowego przeglądu teatrzyków szkolnych" w GCK Chwałowice
60.15.01.2014r.-Występ podczas dnia Babci i Dziadka-Chwałowice
61.Występ dla seniorów podczas Balu Seniora w Radomyślu
62.Występ podczas wizyty biskupa w szkole
63.Występ podczas Nocy Bibliotek
64.Występ podczas Dożynek Gminy Radomyśl nad Sanem-Witkowice 2014r.
65.Występ podczas Dnia Babci i Dziadka-2015r.
66.Maj 2015r.-Występ podczas Pikniku Rodzinnego-Janiszów 
67.11.05.2015r.-Występ podczas Nocy Bibliotek w GCK Chwałowice
68.09.06.2015r.-Występ podczas Powiatowego konkursu ,,Wesołe Szczygiełki" w Chwałowicach
69.20.06.2015r.-Występ podczas Dnia Kultury Polskiej Polonii w Monachium (Niemcy)
70.21.06.2015r.-Występ dla najmłodszych podczas pobytu w Monachium w Szkole Podstawowej Margarethe Danzi
71.06.09.2015r.-Występ podczas Dożynek Powiatu Stalowowolskiego w Rzeczycy Długiej
72.26.09.2015r.-Występ podczas ceremonii ślubnej jednej z naszych tancerek
73.22.01.2016r.-Występ podczas Dnia Babci i Dziadka w Szkole w Chwałowicach
74.05.04.2016r.-Występ podczas Powiatowego Konkursu Tanecznego ,,O Gęsie Pióro"
75.05.05.2016r.-Występ podczas Powiatowego Przeglądu Tanecznego ,,Wesołe Szczygiełki"
76.23.05.2016r.-Występ podczas Rodzinnej Majówki w GCK Chwałowice
77.17.06.2016r.-Występ podczas Pikniku Rodzinnego w Chwałowicach
Warsztaty oraz ważne daty:
1.15.02.03r.-Powołanie do istnienia zespołu
2.13.09.03r.-Warsztaty taneczne w Zaklikowie na ,,Kopcu"
3.16-19.02.04r.-Warsztaty taneczne w Janowie Lubelskim
4.24-28.01.05r.-Warsztaty taneczne w zs w Antoniowie
5.31.01-02.02.06r.-Warsztaty taneczne w Cmolasie
6.01-03.02.07r.-Warsztaty taneczne w Kałkowie-Godowie
7.31-02.02.10r.-Warsztaty taneczne w Baranowie Sandomierskim
8.Styczeń-luty.11r.-Warsztaty taneczne w Cmolasie
9.08-18.08.12r.-Warsztaty taneczne Kiten-Bułgaria
10.11-16.02.13r.-Warsztaty taneczne w Poroninie
11.16.06.2013r.-Jubileusz 10-lecia zespołu
12.17-20.06.2014r.-Warsztaty taneczne w Poroninie
13.17-23.06.2015r.-Warsztaty taneczne w Monachium
14.05-10.07.2016r.-Warsztaty taneczne w Słowacji

Tancerze rok 2015/2016

Grupa I
Polit Gabryjela
Molga Bartłomiej
Martowicz Hania
Dudek Hania
Kuzdralińska Dominika
Olech Kaja
Szkutnik Antonina

Grupa II
Olech Wiktoria
Olech Iga
Szeliga Kornelia
Smolarek Oliwia
Molga Julia
Maj Milena
Szymanek Aleksandra
Szkutnik Oliwia

Grupa III
Smolarek Julia
Czarnecka Zuzanna
Szymanek Tomasz
Żmuda Jakub
Czuj Przemek
Kozłowski Franciszek
Kozłowska Zofia
Idec Julia
Tys Kinga
Zbiżek Piotr
Kaczmarzyk Piotr
Czuj Dawid
Tys Natalia
Mauer Maria
Fietko Dominik
Fietko Patryk

Grupa IV
Rybak Emilia
Mazur Eliza
Dudzińska Julia
Pelc Kinga
Nowińska Marlena
Czech Monika
Czech Samanta
Roztecka Wiktoria
Boroń Małgorzata
Dudek Anna
Tys Klaudia
Rybak Gabryjela
Adamczyk Aleksandra
Czarnecka Aleksandra

Tancerze rok 2014/2015

Grupa I
Dominika Kuzdralińska
Hania Dudek
Kewin Chciuk
Bartłomiej Molga
Hubert Wojewoda
Gabrysia Polit
Kaja Olech

Grupa II
Ania Wojewoda
Julia Molga
Milena Maj
Kaja Olech
Iga Olech
Wiktoria Olech
Zosia Kozłowska
Dominik Fietko
Patryk Fietko
Kornelia Szeliga
Daria Wianecka
Oliwia Smolarek
Antosia Hołody
Adrian Foltarz

Grupa III
Bartłomiej Hołody
Kiga Pelc
Marlena Nowińska
Samanta Czech
Monika Czech
Krystian Wójcik
Hubert Czuj
Wojciech Żmuda
Patrycja Kućmierska
Aleksandra Adamczyk
Wiktoria Roztecka
Magda Zastawny

Grupa IV
Franciszek Kozłowski
Przemek Czuj
Jakub Żmuda
Natalia Tys
Emilia Rybak
Julia Dudzińska
Eliza Mazur
Aleksandra Czarnecka
Zuzanna Czarnecka
Julia Idec
Michał Oskroba
Kacper Oskroba
Piotrek Dyl
Tomek Szymanek
Piotrek Kaczmarzyk
Piotrek Giec
Wiktoria Bartochowska
Norbert Szeliga
Maria Mauer
Gabrysia Sajda
Julia Bartochowska
Weronika Chmura
Kinga Tys
Julia Smolarek
Małgosia Boroń

Tancerze rok 2013/2014

Grupa I
Smolarek Oliwia
Foltarz Adrian
Hołody Antonina
Węska Hubert
Pelc Igor
Ścipień Amelia
Kozłowska Zofia
Laba Justyna
Fietko Dominik
Chamera Karolina
Fietko Patryk
Tys Natalia
Czuj Julia
Maślach Natalia
Chamera Karolina
Molga Julia
Szeliga Kornelia
Olech Wiktoria
Olech Iga

Grupa II
Czarnecka Aleksandra
Józefacka Małgorzata
Chmura Filip
Czarnecka Zuzanna
Oskroba Michał
Szkutnik Szymon
Czuj Dawid
Dudzińska Julia
Maj Bartłomiej
Mazur Eliza
Oskroba Kacper
Rybak Emilia
Dyl Piotr
Kaczmarzyk Piotr
Kozłowski Franciszek
Sajda Gabryjela
Smolarek Julia
Tys Kinga
Roztecka Wiktoria
Czuj Przemysław
Żmuda Jakub
Szymanek Tomasz

Grupa III
Kućmierska Patrycja
Czuj Hubert
Jaworska Wiktoria
Maślach Julia
Natoniewski Dominik
Mazur Patrycja
Zegzuła Wiktoria
Pelc Kinga
Szymanek Dominik
Sajda Jarosław
Żmuda Wojciech
Adamczyk Aleksandra

 Tancerze rok 2012/2013

Grupa I
Smolarek Oliwia
Foltarz Adrian
Hołody Antonina
Piątek Patrycja
Korga Izabela
Kosmala Amelia
Dudziński Marcin
Bednarz Patrycja
Bednarz Beata                                                        Węska Hubert
Pelc Igor
Ścipień Amelia
Kozłowska Zofia
Laba Justyna
Gąsiorowska-Sowa Gabryjela
Fietko Dominik
Chamera Karolina
Fietko Patryk
Tys Natalia
Czuj Julia
Maślach Natalia
Chamera Karolina
Molga Julia
Szeliga Kornelia
Olech Wiktoria
Olech Iga

Grupa II
Czarnecka Aleksandra
Józefacka Małgorzata
Chmura Filip                                  
Czarnecka Zuzanna
Oskroba Michał
Szkutnik Szymon
Tys Klaudia
Wydra Kacper
Zegzuła Maciej
Czuj Dawid
Dudzińska Julia
Sowa Aleksandra
Maj Bartłomiej
Mazur Eliza
Oskroba Kacper
Rybak Emilia
Dyl Piotr
Kaczmarzyk Piotr
Kozłowski Franciszek
Sajda Gabryjela
Smolarek Julia
Tys Kinga
Roztecka Wiktoria
Czuj Przemysław
Żmuda Jakub 
Szymanek Tomasz

Grupa III
Kaczmarzyk Małgorzata
Kozłowska Maria
Pelc Izabela
Smolarek Katarzyna
Koniarczyk Aleksandra
Szkutnik Magdalena
Korczak Mateusz
Korczak Michał
Kućmierska Patrycja
Kość Julia
Czuj Hubert
Jaworska Wiktoria
Maślach Julia
Natoniewski Dominik
Mazur Patrycja
Zegzuła Wiktoria
Oźga Aleksandra 
Kućmierski Marek
Kosiński Adrian
Maduzia Wiktor
Pelc Kinga
Ryba Patrycja
Szymanek Dominik
Sajda Jarosław
Zegzuła Jakub 
Kość Tomasz
Żmuda Wojciech
Adamczyk Aleksandra
Kozłowski Tomasz
Kreator stron www - przetestuj!